استفاده از سنگ کابینت

 

یکی از مهم ترین استفاده ای که در سال های اخیر از سنگ ساختمانی در پروژه های ساختمانی صورت می گیرد استفاده به عنوان سنگ کابینت، سنگ جزیره و مواردی همچون میز سنگی می باشد. این کار باعث ایجاد فضایی منحصربه فرد در فضای ساختمانی می گردد.

یکی از دلایلی که تاکنون باعث استفاده کم از سنگ ساختمانی برای این منظور بوده است تصور اشتباه از قابل برش بودن سنگ ساختمانی در ابعاد بزرگ می باشد. اما هم اکنون می توان با تکنولوژی های روزی که در اختیار صنعت سنگ قرار دارد می توان سنگ ساختمانی را در ابعاد بزرگ برش داد به سنگ اسلب معروف می باشند.

شما برای استفاده از سنگ ساختمانی در آشپزخانه واحدهای ساختمانی حتی می توانید از سنگ اسلب به عنوان سنگ جزیره استفاده نمایید. به دلیل ابعاد بزرگ برخی از سنگ اسلب ها می توان به صورت یک تکه از آن ها استفاده نمود که همین مطلب می تواند جلوه و زیبایی خاصی به فضا ببخشد.

از سنگ کابینت بیشتر از همه در کشورهای خارجی استفاده می گشته اما با مخاطبانی این کار در کشور نیز پیدا نموده است باعث شد تا سنگ کابینت یکی از اصلی ترین استفاده از سنگ ساختمانی در پروژه های ساختمانی گردد.

تهیه سنگ کابینت بدین صورت می باشد که ابتدا نقشه های کابینت بررسی می گردد و بر روی سنگ اسلب ایجاد می گردد. پس از آن برش هایی که نیاز است بر روی سنگ کابینت صورت گیرد ایجاد می شود که این کار با دستگاه های روز دنیا و تکنولوژی های پیش صورت می گیرد.

یکی از مراحل مهم در تهیه سنگ کابینت ابزارکاری می باشد. این کار باید با دقت فراوران و ریزه کاری های خاص خود صورت گیرد. از مهم ترین ابزارهایی که برای سنگ کابینت مورد استفاده قرار می گیرند عبارتند از:

ابزار کلاسیک سنگ کابینت

ابزار مدرن سنگ کابینت

 

مسئله ای که در هر دو نوع ابزار یکسان می باشد این است که باید لبه های سنگ باریکی از نوع سنگ کابینتی که انتخاب نموده اید به سنگ های برش خورده پیوند داده شوند. با این کار ضخامتی که سنگ کابینت شما خواهد داشت افزایش پیدا خواهد نمود که این کار زیبایی سنگ کابینت را فراتر خواهد برد.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر برای خرید انواع سنگ اسلب مناسب سنگ کابینت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.


خرید و فروش سنگ ساختمانی

اگر سوال و يا اشکالي در زمینه " استفاده از سنگ کابینت " و يا هر زمينه تحصيلي داريد ،
از خط ثابت با شماره 70705003-021 (از هر نقطه ايران) تماس بگيريد
در صورت مشکل در برقراري تماس به سايت ميهن مشاور مراجعه کنيد

تحصیل نیوز

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

پایگاه تخصصی نماز فروشگاه خرید اینترنتی تسوگه سیاست یعنی عشق نسکافه تاپیش پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان دانلود فیلم آهنگ نســــــــــــــــــــیم صبح زندگی پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان آموزش تعمیرات موبایل