طراحی سنگ لابی با سنگ معرق

یکی از نوآوری هایی که سال ها پیش در صنعت سنگ صورت گ است تهیه و تولید سنگ معرق می باشد. ساخت سنگ معرق را در گذشته با سختی های بسیار و به صورت دستی به انجام می رساندند. به دلیل نبود دستگاه های پیش برای انجام این کار ریزه کاری هایی که بر روی سنگ معرق ایجاد میشده است بسیار محدود بوده است.

اما امروزه دیگر از دستگاه های پیش ای استفاده می گردد که این امکان را فراهم می آورند تا سنگ معرق را بتوان در ابعاد بسیار بزرگ تولید نمود که این دستگاه ها عبارتند از:

دستگاه برش سی ان سی سنگ

دستگاه برش واترجت سنگ

 

برای آن که بتوان سنگ معرق را به راحتی حمل نمود به صورت چند تکه تهیه می گردند و در محل نصب مونتاژ نهایی صورت می گیرد. با این کار می توان از آسیب دیدن سنگ معرق در زمان حمل و نقل آن جلوگیری نمود.

با توجه به ریزه کاری هایی که قرار است بر روی سنگ معرق صورت گیرد و سایز سنگ معرق قیمت آن مشخص می گردد و هرچه ریزه کاری ها بیشتر و سایز سنگ بزرگ تر باشد قیمت سنگ معرق نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

البته یکی از مهم ترین عواملی که بر روی قیمت سنگ معرق تاثیر بسزایی می گذارد نوع سنگی می باشد که برای این منظور مورد استفاده قرار می گیرد.

از انواع سنگ ساختمانی می توان به موارد زیر اشاره نمود که استفاده بیشتری برای سنگ معرق دارا می باشند:

سنگ مرمر ایران

سنگ دهبید

سنگ امپرادور

سنگ لته ترکیه

 

از مواردی که در آن از سنگ معرق بسیار استفاده می گردد به عنوان سنگ لابی و همچنین سنگ کف آسانسور می باشد. شما باید در نظر داشته باشید که استفاده از سنگ ایرانی به عنوان سنگ معرق می تواند هزینه را برای شما ارزان تر نماید. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در این زمینه تماس حاصل فرمایید.


خرید و فروش سنگ ساختمانی تحصیل نیوز

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

✅ آگهی طلاب ✅ دانلود رایگان نمونه سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی لباس دیزاین شاپ - فروشگاه اینترنتی | تبلیغات | خرید اینترنتی | تبليغ | مدل لباس | تبلیغات در تلگرام | طراحی | تبلیغات گوگل | تبلیغات اینترنتی خزان نیوز - دانلود رایگان با لینک مستقیم دانلود رایگان فیلم و سریال , دانلود موزیک دانلود فیلم ایرانی جدید ارامش چت ا اریا چت ایکس باکس ترینر کلبه عاشقانه هزار کتاب